O automyčce

Profesionální ruční mytí pro vaše auto

Kvalitně vyčistíme Vaše auto, včetně tepování interiéru, čistění hran dveří, ošetření plastových a kožených dílů,  kompletní čištění oken a umytí podvozku a kol. Používáme pouze kvalitní a ekologické přípravky. Profesionální čistění je zajištěno také důkladným výběrem zaměstnanců, kteří jsou průběžně proškolováni, abychom dosáhli, co nejlepších výsledků.

Autokosmetika

Používáme luxusní autokosmetiku značky CarPro.

Produkty CarPro jsou k dispozici ve všech oblastech automobilové činnosti a jsou vhodné, jak pro profesionální uživatele, tak i pro majitele rodinného vozidla.
CarPro je schválen mnoha předními automobilovými výrobci a vyroben tak, aby splňoval kvalitu a mezinárodní ekologické normy ISO9001 a ISO14001.
Díky úzké spolupráci s mnoha prodejci nových i ojetých vozidel, autolakovnami, provozovateli vozových parků, provozovateli automyček zůstává CarPro v popředí.

Vybavení myčky

Používáme špičkové výrobky od firmy Kärcher

Firma Kärcher patří ke špičce v oblasti čistící techniky, vysokotlakých čističů a úklidové techniky. Kärcher ručí za kvalitní výkon produtků.
K čištění vozidel používáme vysavače a extraktory, které šetrně a důkladně odstraní nečistoty z čalounění. Dále pracujeme s vysokotlakými čističi, které odstraňují pevné nečistoty z karoserie a disků.

Výhody našeho bezchybného servisu

Celé ruční čištění zvládneme i na počkání.

Pro naše zákazníky máme připravenou kávu zdarma i .

Věrných zákazníků si vážíme.

V nabídce máme též dárkové poukazy.

Nabízíme i možnost vyzvednutí, umytí a vrácení auta.

partneři